Home Broker chce pozyskać ponad 500 pracowników

Home Broker chce pozyskać ponad 500 pracowników

Największy pośrednik na rynku obrotu nieruchomościami mieszkaniowymi rozbudowuje sieć sprzedaży ze względu na ambitne plany biznesowe na ten rok. Zamierza pozyskać ponad 500 osób. Ofertę kieruje m.in. do prawie 1000 osób, które w tym roku mają stracić pracę w polskich bankach.

Home Broker, który w 2011 roku pośredniczył w prawie 9 tys. transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości, zamierza znacząco zwiększyć ich liczbę w tym roku. Dane za pierwszy kwartał wskazują, że pośrednik uczestniczył w ponad 2300 transakcjach. Za jego pośrednictwem zaciągnięto ponadto kredyty mieszkaniowe na sumę ponad 450 mln zł.

- Planujemy dynamiczny rozwój Home Brokera w tym roku. Intensywnie rozwijamy m.in. współpracę z deweloperami, dzięki czemu pozyskujemy pakiety mieszkań w bardzo atrakcyjnych cenach. Cały czas notujemy duży wzrost liczby klientów w naszych oddziałach, dlatego chcemy znacząco rozbudować w tym roku sieć sprzedaży – mówi Damian Milibrand.

Pośrednik poszukuje zarówno kandydatów na doradców do spraw nieruchomości, jak i doradców finansowych. – Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, wyznaczamy standardy obsługi klienta na rynku obrotu nieruchomościami. Mimo trudnych warunków rynkowych nasz biznes cały czas rośnie, m.in. dlatego, że przykładamy dużą wagę do dywersyfikacji źródeł przychodu. Pośredniczymy już nie tylko w sprzedaży mieszkań na własne potrzeby, ale też doradzamy przy inwestycyjnych zakupach lokali mieszkaniowych, gruntów, nieruchomości wakacyjnych czy nieruchomości usługowych. Na dużą skalę rozwinęliśmy też doradztwo finansowe – wymienia prezes.

Z tak rozbudowaną ofertą Home Broker jest też bardzo atrakcyjnym pracodawcą. Oferuje bowiem różne możliwości rozwoju zawodowego, zależnie od ambicji i predyspozycji kandydatów. Rozbudowując firmę w okresie, gdy wiele instytucji zapowiada zwolnienia grupowe, pośrednik idziemy niejako pod prąd. Ale dzięki temu, osoby, które albo już straciły zatrudnienie, albo spotka ich to w niedalekiej przyszłości, mają możliwość znalezienia nowej, ciekawej pracy.

Tylko w bankach, które zapowiedziały zwolnienia grupowe w tym roku, pracę stracić ma prawie 1000 osób. Home Broker adresuje swoją ofertę do pracowników doświadczonych w finansach oraz/lub w sprzedaży. Oferuje ciekawą ścieżkę kariery, rozbudowane szkolenia i atrakcyjne wynagrodzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>