Operator maszyn (Wydział Produkcji Puszek)

Grupa
Can Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w
Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.
Aktualnie poszukujemy pracownika do
Wydziału Produkcji Puszek
CAN-PACK S.A. w
Bydgoszczy na stanowisko:

Operator maszyn
Nr ref.:
OMP/BG/2015

Główne obowiązki:
produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego, zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi, sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi, dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn, modernizowanie istniejących urządzeń na linii, stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej.

Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe, samodzielność i operatywność w działaniu, gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy, mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych.

W zamian oferujemy:
stabilne zatrudnienie w nowoczesnej fabryce z zautomatyzowanymi procesami produkcyjnymi, atrakcyjny pakiet motywacyjny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, ZFŚS, Multisport), sposobność do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania ciekawych doświadczeń, możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV, z zaznaczeniem
numeru referencyjnego w temacie wiadomości
na adres: [Apply online]

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.