PRACOWNIK MONTAŻU – NIEWYMAGANE DOŚWIADCZENIE – PRACA OD ZARAZ

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją rolet, żaluzji i moskitier, poszukujemy osób na stanowisko:
PRACOWNIK MONTAŻU NIEWYMAGANE DOŚWIADCZENIE PRACA OD ZARAZ
Miejsce pracy: TORUŃ
Nr referencyjny: 2017/M/T
Obowiązki:
- obsługa elektronarzędzi
- obsługa narzędzi ręcznych
- kontrola wyrobu pod względem jakościowym
Wymagania:
- dokładność, sumienność
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
- gotowość do pracy w nadgodzinach
- chęć podjęcia długotrwałej współpracy
Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- pracę w przyjaznej atmosferze
– możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez pracodawcę po 6 miesiącach

„Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”